הילדה ששמעה שוב: מעשה נדיבות יוצא דופן של חברת שטיינר

הילדה מלכי עם המכשיר שמיעה החדש

"מעשה אצילי שייחרט בליבנו לעד": ילדה עם ליקוי שמיעה מקבלת משדר חדש במתנה

ילדה בת 5 מאשדוד, מלכי דוידוביץ', קיבלה במתנה משדר שמיעה חדש לאחר שמשדר השמיעה שלה נגנב מגן הילדים.

בחודש שעבר נפרץ גן חובה באשדוד ונגנב ממנו ציוד רב ויקר. אחד מהפריטים שנגנבו היה לא רק יקר ערך, אלא חיוני מאוד עבור אחת הילדות המתמודדת עם ליקוי שמיעה. מדובר במשדר בשווי אלפי שקלים המתחבר למכשיר השמיעה של הילדה מלכי דוידוביץ׳ ומאפשר לה לתפקד באופן מיטבי.

המכשיר משמש את הילדה מדי יום והוא מהווה חלק אינטגרלי מסדר יומה בגן. בעזרתו היא פורחת בגן, מעורה היטב בכל הנעשה ומגיעה להישגים לימודיים מרשימים. המשפחה חשה חוסר אונים אשר הלך וגבר עם ההבנה שהשנה מכשיר זה קריטי עבורה יותר מתמיד, לקראת עלייתה לכיתה א'.

לאחר הפריצה, הגננות בגן ״בית מלכה״ פרסמו קריאה בתקווה שהגנבים יחזירו את המכשיר, אך ללא הצלחה.

מי שנחשף לקריאה הוא מנכ״ל חברת שטיינר מכשירי שמיעה ובשבוע שעבר הגיעה מלכי עם הוריה לסניף שטיינר באשדוד ולאחר שבוצעו התאמות, העניקה לה במתנה קלינאית התקשורת מירי רוזן את מכשיר ה-Roger Touchscreen Mic.

במכתב תודה מרגש ששלחה משפחתה של מלכי, נכתב: "אין לשער את גודל האושר והשמחה בעת קבלת המכשיר והתאמתו לילדה. המעשה המרומם והאצילי הזה ייחרט אצלנו לעד."

מלכי עצמה כתבה: "גם אני הקטנה מצטרפת ומודה על המתנה היקרה שהענקתם לי, אני מודעת לערכה העצום ונהנית מאוד מאוד משימושה. בזכותכם אשמע יותר טוב את דברי הגננת בגן."

אריק שטיינר אמר:

"מטרת המשדר, שהוא קל מאוד לתפעול, היא לתת לילדים כבדי שמיעה סביבה לימודית התואמת את צרכיהם ומאפשרת להם לשמוע היטב גם במקרה של רעש והמולה. ללא משדר עלולה להיגרם נסיגה ברמה הלימודית וגם החברתית. אני מודה להוריה של מלכי על המילים החמות ומאחל להם ולבתם המשך שנת לימודים פורה והרבה בריאות״.

הילדה מלכי עם המכשיר שמיעה החדש
צילום: רשת שטיינר

*הי, נהנית מהתוכן באתר או בכתבה? נהדר! חשוב לדעת שהתוכן לא מהווה המלצה, חוות דעת מקצועית כלשהי או תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי, עוד חשוב לדעת – כל התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים ואסור להעתיק.

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן