מגזין ניוזוויק: המחלקה האונקולוגית בהדסה המובילה בישראל

המרכז הרפואי הדסה, עין כרם ירושלים. צילום: אבי חיון דוברות הדסה

מגזין ניוזוויק קבע: הדסה מובילה בישראל את הטיפול בתחום האונקולוגי זו השנה השישית ברציפות

ניוזוויק: המחלקה האונקולוגית בהדסה - המובילה בישראל. צילום: אבי חיון דוברות הדסה
ניוזוויק: המחלקה האונקולוגית בהדסה – המובילה בישראל. צילום: אבי חיון דוברות הדסה

את ההישגים המרשימים חולק המרכז הרפואי הדסה עם מרכזים רפואיים מובילים מרחבי העולם, המופיעים ברשימה, בהם מאיו קליניק, קליבלנד קליניק, מאונט סיני וג'ון הופקינס האמריקאים, ומרכזים גדולים מאירופה, דרום אמריקה ועוד.

דו"ח דירוג בתי החולים שפרסם המגזין, מציג 300 בתי חולים מרחבי העולם בהם פועלות המחלקות הטובות ביותר בתחומי אונקולוגיה, קרדיולוגיה ועוד התמחויות נוספות.

המחלקה האונקולוגית בהדסה: למעלה מ 20000 רופאים מומחים השתתפו במדרג

המדרג נקבע בהתבסס על מעל 20,000 המלצות של אלפי מומחים רפואיים. עורכי המגזין מדגישים, כי בנוסף להמלצות שנאספו, הרשימות אומתו על ידי ועדה עולמית של מומחים רפואיים בעלי שם.

כמו כן מדרג הניוזוויק את בתי החולים ה״חכמים״ המובילים בעולם, אשר לדברי עורכי הדירוג מפעילים טכנולוגיות מתקדמות ביותר במתן הטיפול הרפואי, ועושים שימוש בין היתר בטכנולוגיות וירטואליות וטכנולוגיית הדמיה מתקדמות, במערכות הדיגיטליות העדכניות ביותר, וכן בהחלטות מבוססות בינה מלאכותית ורובוטיקה.

״ניצול הטכנולוגיות החדשניות הללו לא רק משפר את תוצאות מתן הטיפול הרפואי והיעילות בבית החולים, אלא גם מקדם בתי חולים כחלק בלתי נפרד ממערכת אקולוגית עולמית רחבה יותר ובכך מוביל ליעדים בינלאומיים של בריאות, מניעה, קידום בריאות האוכלוסייה ושיפור באיכות החיים״, הדגישו.

" מחקר פורץ דרך ופיתוחים עצמאיים חכמים ומובילים "

מנכ״ל המרכזים הרפואיים הדסה, פרופ׳ יורם וייס. צילום: אבי חיון, דוברות הדסה
מנכ״ל המרכזים הרפואיים הדסה, פרופ׳ יורם וייס. צילום: אבי חיון, דוברות הדסה

פרופ׳ יורם וייס, מנכ״ל המרכזים הרפואיים הדסה אמר היום: ״המרכז הרפואי הדסה חרט על דגלו להעניק רפואה מקצועית ואיכותית לכל הבאים בשעריו ולעמוד בשורה אחת עם המרכזים המובילים בארץ ובעולם.

הרפואה המתקדמת והתרומה המשמעותית של הדסה לקידום תחום הבריאות מתאפשרות הודות למחקר פורץ דרך ופיתוחים עצמאיים חכמים ומובילים. אני שמח להיווכח, זו השנה השישית ברציפות, כי המגזין ניוזוויק מכיר באיכות הבלתי מתפשרת של הצוותים שלנו בתחומי אונקולוגיה, קרדיולוגיה וכבית חולים ״חכם״ מבוסס טכנולוגיות מתקדמות״.

מס חדש של יותר מ4000 ש"ח, למה בוועדת הכספים משוכנעים שזה טוב לנו?

*הי, נהנית מהתוכן באתר או בכתבה? נהדר! חשוב לדעת שהתוכן לא מהווה המלצה, חוות דעת מקצועית כלשהי או תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי, עוד חשוב לדעת – כל התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים ואסור להעתיק.

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן