מומחה עולמי למתיחת פנים יגיע לישראל למרות המתקפה האיראנית

למרות המתקפה האיראנית: אחד המנתחים הפלסטיים המפורסמים בעולם יגיע לישראל

ד"ר ג'ורג' סולמנידזה, אחד המנתחים הפלסטיים המפורסמים בעולם אשר פיתח שיטה מהפכנית למתיחת עור הפנים בעזרת חוטים, יגיע לישראל על מנת להשתתף בקונגרס תל אביב 2024 אשר יערך ביוזמת ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים.

מדובר בכנס הגדול ביותר בארץ המשלב בין רפואה ואסתטיקה שיערך השנה בימים שלישי ורביעי 7-8 במאי 2024 במלון הילטון תל אביב בהשתתפות מאות מנתחים פלסטיים, רופאי אסתטיקה ואנשי מקצוע העוסקים בקוסמטיקה, מיקרופיגמנטציה, מיקרונידלינג, ניהול וסיעוד.

שיטת החוטים הנספגים נקראת אפטוס והיא עושה שימוש בקרסים המסודרים על החוט בצורה ייחודית המאפשר קיבוע מתחת לעור לצורך מתיחה. הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית וההחלמה מתרחשת תוך ימים ספורים. את החוט הראשון המציא ד"ר מרלן סולמנידזה, האב, אף הוא מומחה לכירורגיה פלסטית והשיטה פותחה על ידי בניו, ד"ר ג'ורג' סולמנידזה וד"ר קונסטנטין סולמנידזה.

הגעתו של ד"ר ג'ורג' סולמנידזה (Dr. George Sulamanidze) התאפשרה הודות לחברת אלפאמדיקס, נותנת החסות הראשית לקונגרס תל אביב 2024 אשר יערך השנה תחת הכותרת RESTART ISRAEL BEAUTY ויכלול שני אולמות של הרצאות, תערוכת ענק ומתחם הדגמות.

הביקוש להליכים פלסטיים בהרדמה מקומית עולה

ד"ר מאיר כהן, יו"ר ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל הדגיש כי: "בשנים האחרונות נרשמה עליה של עשרות אחוזים בביקוש להליכים פלסטיים ואסתטיים בהרדמה מקומית בקרב נשים וגברים בישראל. היא מאפשרת זמן התאוששות מהיר וקצר יותר ומציעה חוויה טיפולית עם פחות חרדה ויותר רוגע. אני שמח על הגעתו של ד"ר סולמנידזה שכן שיטת החוטים עולה בקנה אחד עם המגמה בישראל והודות לו יותר מנתחים פלסטיים ורופאי אסתטיקה יוכלו להציע עוד דרך בארסנל הפתרונות להצערת המראה".

יצוין כי מסקר שנערך אשתקד, ביוזמת ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בנושא הרדמה מקומית עלה כי 54% מהנשים והגברים בגילאי חמישים ומעלה (מקרב בעלי הדעה) יעדיפו ניתוח פלסטי בהרדמה מקומית. כ-75% ציינו שהם מרגישים יותר בטוחים, 58% אמרו שההתאוששות יותר קלה וכן 36% השיבו שיעדיפו הרדמה מקומית כדי לדעת מה קורה במהלך הניתוח. כ- 34% אמרו שלדעתם ההחלמה יותר מהירה. למשתתפים הוצגו מספר אפשרויות והם יכלו לבחור יותר מתשובה אחר ולכן הסיכום גדול מ-100%. עוד עלה מהסקר כי 51% מהישראלים בעלי הדעה היו רוצים לעבור שאיבת שומן בהרדמה מקומית, 40% היו רוצים לעבור הרמת עפעפיים, 32% היו רוצים לעבור ניתוח אוזניים, כ- 31% היו רוצים לעבור ניתוח פלסטי באף, 28% היו רוצים לעבור מתיחת פנים וכ- 24% היו רוצים לעבור ניתוח חזה (שרלוונטי גם לגברים עם חזה נשי (גינקומסטיה) שזקוקים להקטנה שלו ולא רק לנשים שרוצות הגדלה. הסקר נערך באמצעות חברת המחקר thepoint2 בקרב 503 נשים וגברים בגילאי 18 ומעלה המהווים מדגם מייצג של האוכלוסייה בישראל. חלק מהנתונים בסקר הוצגו מקרב בעלי העמדה. עיבוד הנתונים בוצע על ידי נאוה עינבר, דוברת ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים.

קונגרס תל אביב 2024 – אירוע חובה לכל מי שמעוניין להישאר מעודכן בתחום האסתטיקה

קונגרס תל אביב 2024 יתנהל בשני אולמות של הרצאות בראשות אבי ונציה, אינה בן נון, ד"ר רון עזריה וד"ר רועי ענבר. במקביל להרצאות תופעל תערוכת ענק ומתחם הדגמות המיועד לטכנולוגיות פורצות דרך, ציוד רפואי אסתטי קוסמטי וכן תכשירים וחומרים. כל האורחים יוכלו לנוע באופן חופשי בין כל האולמות והמתחמים. הקונגרס יערך בכפוף להנחיות ההתקהלות המעודכנות של פיקוד העורף.

ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל הוא הגדול ביותר בארץ בתחומו ומאגד משנת 2009 את העוסקים בתחום הכירורגיה הפלסטית, הרפואה האסתטית, הקוסמטיקה, המיקרופיגמנטציה והמיקרונידלינג בחטיבות שונות ומקצועות משלימים זה לזה במסגרת עמותה. מטרת הארגון לקדם שיתופי פעולה בין העוסקים בתחום ולשפר את איכות ובטיחות הטיפול בישראל. הארגון חבר באיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית המאגד 45 מדינות באירופה ובאיים הבריטיים.

ד"ר ג'ורג' סולמנידזה
ד"ר ג'ורג' סולמנידזה קרדיט: ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל

*הי, נהנית מהתוכן באתר או בכתבה? נהדר! חשוב לדעת שהתוכן לא מהווה המלצה, חוות דעת מקצועית כלשהי או תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי, עוד חשוב לדעת – כל התוכן באתר מוגן בזכויות יוצרים ואסור להעתיק.

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן